Jesteśmy względnie młodą firmą, która od pewnego czasu dynamicznie się rozwija. Przede wszystkim kładziemy nacisk na to aby być na bieżąco ze zmianami w naszej branży. Szukamy nowoczesnych rozwiązań, które po sprawdzeniu oferujemy naszym klientom. 


W chwili powstania firmy założyliśmy, że będziemy świadczyli usługi z zachowaniem największej rzetelności. Brzydzimy się prowizorką. Stosujemy tylko urządzenia i rozwiązania, które gwarantują klientowi długie i komfortowe użytkowanie. Oprócz tego stawiamy na dobry kontakt, życzliwą rozmowę i sprawne wykonawstwo.

Specjalizujemy się w projektowaniu, pomiarach i kompleksowym wykonawstwie nowoczesnych instalacji satelitarnych i naziemnych.

Zdobyliśmy już duże doświadczenie obsługując zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych.

Firma BNC jest młodym ale dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Na bieżąco śledzimy nowinki i ciekawostki technologiczne pojawiające się w świecie telewizji, a następnie proponujemy je swoim klientom.

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych jak i biznesowych (mieszkania, domki letniskowe, domy jednorodzinne) firm (biura, sklepy).

Specjalizujemy się w projektowaniu, pomiarach i kompleksowym wykonawstwie nowoczesnych instalacji satelitarnych i naziemnych.

Jesteśmy pewni, że każdy kto skorzysta z naszych usług będzie w pełni usatysfakcjonowany.