d o j a z d    d o    k l i e n t a   Z A  D A R M O!


Kompleksowe rozwiązania instalatorskie

Miło nam, że odwiedziłeś naszą stronę. Jeżeli szukasz produktów lub usług związanych z odbiorem sygnału telewizji cyfrowej satelitarnej DVB-S, naziemnej DVB-T i analogowej naziemnej to jesteś w bardzo dobrym  miejscu. Świadczymy kompleksowe usługi instalatorskie:

- sprzedaż
- montaż
- serwis


Dlaczego warto nas wybrać?

 

Jesteśmy JESZCZE BARDZIEJ dokładni! - sprawdź

 

Jeżeli trafiłeś do nas to zapewne jesteś mieszkańcem miasta Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec lub Chrzanów. Jeśli tak, to jesteśmy pewni, że powinieneś skorzystać z naszych usług. Jesteśmy bowiem firmą instalatorską, która świadczy usługi na najwyższym poziomie dbając jednocześnie o przystępną cenę. Jeżeli chcesz nam powierzyć montaż anteny to możesz być spokojny, że zrobimy to stosując dobre materiały (nie używamy tanich podróbek), a cała robota będzie zrobiona rzeczowo, solidnie i konkretnie.

Korzystając z naszych usług nie musisz się już niczym martwić. Jeżeli chcesz mieć telewizję satelitarną to nasza praca polega na tym abyś po naszym wyjściu miał już włączony telewizor z Twoim ulubionym programem. W razie problemów z aktywacją sami dzwonimy na infolinie ? Ty masz się niczym nie przejmować.

Jeżeli chcesz mieć telewizję naziemną to przyjedziemy do Ciebie i zrobimy dokładny pomiar ? dopiero wtedy zaoferujemy precyzyjnie dobraną antenę.

W naszej ofercie mamy jeszcze dekodery. Pomagamy w ich wyborze. W razie problemów ? dajemy Tobie dekoder zastępczy, a sprawy gwarancyjne bierzemy na siebie.

Dla bardziej wymagających klientów mamy jeszcze instalacje wykonywane na multiswitchach. 

Warto zapoznać się jak wygląda: montaż anten Sosnowiec, montaż anten Mysłowice, montaż anten Jaworzno


Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, lub do kontaktu telefonicznego pod numerem

881 760 760